qr kod na stranku

Mzdová kalkulačka

Mzdová kalkulačka na výpočet čistého príjmu domácnosti, ak sa jeden z jej členov zamestná. Na rozdiel od iných dostupných mzdových kalkulačiek, je určená pre ľudí blízko minimálnej mzdy, ktorí predtým boli nezamestnaní a na dávkach v hmotnej núdzi. Viac o kalkulačke, Často kladené otázky, Android aplikácia, Online učebnica mzdovej kalkulačky.

kalkulacka kalkulacka

Máte otázky alebo pripomienky? Pozrite si otázky, kontaktujte nás mailom alebo cez facebook. Kalkulačka na vašu stránku.

Aplikácie do mobilu


logo projektuTento článok je súčasťou projektu Politiky zamestnanosti realizovaného Inštitútom zamestnanosti. Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu v rámci OP EVS.


https://www.iz.sk/kalkulacka?bruttoSalary=140&manzelka=false&EvidenciaPocetMes=8&sucasnaDhn=0&detiMS=0&detiZS=0&zaciatocnyRok=2019&uvazok=10
ikona Politiky zamestnanosti

Projekt Politiky zamestnanosti

Inštitút zamestnanosti realizuje projekt Politiky zamestnanosti.. . .

ikona O mzdovej kalkulačke

O mzdovej kalkulačke

Viac informácií o  mzdovej kalkulačke. Mzdová kalkulačka na výpočet čistého príjmu domácnosti, ak sa jeden z jej členov zamestná. Na rozdiel od iných dostupných mzdových kalkulačiek. Je určená pre ľudí blízko minimálnej mzdy, ktorí predtým boli nezamestnaní a na dávkach v hmotnej núdzi. Mzdová kalkulačka vám vyráta čistú mzdu, dane, odvody, daňový bonus na deti, osobitný príspevok, stravné. Teda všetko čo vplýva na váš čistý príjem. Zistite, či sa vám oplatí pracovať.. . .

So stránkou chcem

QR kód na webstránku http://www.iz.sk/kalkulacka krátka url: http://iz.sk/kalkulacka

Aktuálne štatistiky

December 2022: počet UoZ na úradoch práce: 178143, z toho 73275 dlhodobo, miera 6.6% (2.7% dlhodobá nezamestnosť)

Najvyššia nezamestnanosť: Rimavská Sobota 20.8% (13.0%), Revúca 20.1% (12.3%), Kežmarok 18.0% (8.9%)

Najnižšia nezam.: Bratislava V 2.6%, Trenčín 2.8%, Ilava 2.8%, Bratislava I 3.0%, Nitra 3.1%

Mobilné aplikácie

Pre Android.

stiahni pre android