qr kod na stranku

Mzdová kalkulačka

Mzdová kalkulačka na výpočet čistého príjmu domácnosti, ak sa jeden z jej členov zamestná. Na rozdiel od iných dostupných mzdových kalkulačiek, je určená pre ľudí blízko minimálnej mzdy, ktorí pred­tým boli nezamestnaní a na dávkach v hmotnej núdzi. Viac o kalkulačke, Často kladené otázky, Android aplikácia, Dávkový, daňový a odvodový systém na Slovensku. Pozrite si bližšie vysvetlenie jednotlivých vstupov.

kalkulacka kalkulacka

Máte otázky alebo pripomienky? Pozrite si otázky, kontaktujte nás mailom alebo cez facebook. Kalkulačka na vašu stránku.

Aplikácie do mobilu


logo projektuTento článok je súčasťou projektu Politiky zamestnanosti realizovaného Inštitútom zamestnanosti. Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu v rámci OP EVS.

logo OP ĽZ

Projekt KROK ZA KROKOM – Skalica, Kežmarok a Rimavská Sobota (SKRS) sa realizuje vďaka podpore Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje a Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky


https://www.iz.sk/kalkulacka?bruttoSalary=659&sucasnaDhn=294&detiZS=2
ikona Politiky zamestnanosti

Projekt Politiky zamestnanosti

Inštitút zamestnanosti realizuje projekt Politiky zamestnanosti.. . .

ikona Projekt SKRS

Projekt SKRS

Projekt Krok za krokom – Skalica, Kežmarok, Rimavská Sobota – SKRS – realizujeme od apríla 2022 do novembra 2023.. . .

ikona O mzdovej kalkulačke

O mzdovej kalkulačke

Mzdová kalkulačka na výpočet čistého príjmu domácnosti, ak sa jeden z jej členov zamestná. Na rozdiel od iných dostupných mzdových kalkulačiek ráta aj s dávkami v hmotnej núdzi. Je určená pre ľudí blízko minimálnej mzdy, ktorí pred­tým boli nezamestnaní či na dávkach v hmotnej núdzi.. . .

So stránkou chcem

QR kód na webstránku http://www.iz.sk/kalkulacka krátka url: http://iz.sk/kalkulacka

Mobilné aplikácie

Pre Android.

stiahni pre android