qr kod na stranku

Porovnanie výdavkov na APTP a nezamestnanosti

porovnanie Porovnanie výdavkov na APTP a nezamestnanosti in nuts 0
codevýdavky na APTP, 2020dlhodobá nezamestnanosť, 2022výdavky na PTP ako percento HDP, 2020miera nezamestnanosti, 2022
ATRakúsko0,571,14,014,3
BEBelgicko0,592,32,985,7
BGBulharsko0,72,51,314,7
CHŠvajčiarsko1,84,2
CYCyprus0,0532,797
CZČeská republika0,180,91,342,4
DENemecko0,280,91,943
DKDánsko1,30,53,814
EEEstónsko0,411,32,46,1
ELGrécko0,3610,70,9412,5
ESŠpanielsko1,046,44,5512,6
EUEU282,66,4
FIFínsko0,71,32,587,3
FRFrancúzsko0,521,94,037,2
HRChorvátsko0,332,82,837,4
HUMaďarsko0,541,10,963,2
IEÍrsko1,3612,324,6
ISIsland1,44,6
ITTaliansko0,225,42,848,1
LTLitva1,291,92,885,5
LULuxemburg0,621,82,844,5
LVLotyšsko0,11,50,666,9
MEČierna hora17,321,5
MKMacedónsko11,516,3
MTMalta0,061,62,993
NLHolandsko2,050,73,943,3
NONórsko0,270,51,723,4
PLPoľsko0,7211,792,7
PTPortugalsko0,443,12,075,9
RORumunsko0,031,80,15,3
RSSrbsko5,49,2
SEŠvédsko0,72,22,218,6
SISlovinsko0,142,12,114,2
SKSlovenská republika1,143,81,656,2
TRTurecko5,213
UKSpojené kráľovstvo0,070,665

Citovať ako: Michal Páleník: Ukazovatele za EÚ - Porovnanie výdavkov na APTP a nezamestnanosti, Inštitút zamestnanosti, dostupné na https://www.iz.sk/sk/projekty/ukazovatele-za-EU/porovnanie-aptp-a-nezamestnanosti


https://www.iz.sk/sk/projekty/ukazovatele-za-EU/porovnanie-aptp-a-nezamestnanosti