Inštitút zamestnanosti - https://www.iz.sk - logoqr kod na stranku

Porovnanie výdavkov na APTP a nezamestnanosti

porovnanie Porovnanie výdavkov na APTP a nezamestnanosti in nuts 0
codevýdavky na APTP, 2019dlhodobá nezamestnanosť, 2021výdavky na PTP ako percento HDP, 2019miera nezamestnanosti, 2021
ATRakúsko0.531.81.995.4
BEBelgicko0.572.61.996.6
BGBulharsko0.162.10.564.6
CHŠvajčiarsko1.95.3
CYCyprus0.032.10.496.8
CZČesko0.1610.432.8
DENemecko0.260.91.323.3
DKDánsko1.3612.74.9
EEEstónsko0.371.40.966
ELGrécko0.3411.90.9313.2
ESŠpanielsko0.567.32.2114.7
EUEU282.56.4
FIFínsko0.771.72.027
FRFrancúzsko0.482.12.588
HRChorvátsko0.392.20.696.3
HUMaďarsko0.521.50.793.9
IEÍrsko0.271.50.865.9
ISÍSLAND1.44.2
ITTaliansko0.215.81.529.1
LTLIETUVA0.172.60.647
LULUXEMBOURG0.572.61.185.6
LVLotyšsko0.11.60.577.5
MEЦРНА ГОРА17.321.5
MKSeverné Macedónsko11.516.3
MTMalta0.081.60.313.6
NLHolandsko0.390.91.793.7
NONORGE0.260.90.714.3
PLPoľsko0.2510.453.1
PTPortugalsko0.273.61.166.3
RORumunsko0.021.70.075.3
RSSrbsko5.910.8
SEŠvédsko0.762.11.418.4
SISlovinsko0.131.50.574.5
SKSLOVENSKO0.194.10.566.8
TRTurecko5.213
UKSpojené kráľovstvo0.070.665

Citovať ako: Michal Páleník: Ukazovatele za EÚ - Porovnanie výdavkov na APTP a nezamestnanosti, Inštitút zamestnanosti, dostupné na https://www.iz.sk/sk/projekty/ukazovatele-za-EU/porovnanie-aptp-a-nezamestnanosti


https://www.iz.sk/sk/projekty/ukazovatele-za-EU/porovnanie-aptp-a-nezamestnanosti