Inštitút zamestnanosti - https://www.iz.sk - logoqr kod na stranku

Ukazovatele trhu práce v EÚ

porovnanie Ukazovatele trhu práce v EÚ in nuts 0
codemiera zamestnanosti, 2021miera nezamestnanosti, 2021dlhodobá nezamestnanosť, 2021nezamestnaní mladí, ktorí sa nevzdelávajú, 2021
ATRakúsko745.41.810.5
BEBelgicko66.46.62.69.7
BGBulharsko69.54.62.116.9
CHŠvajčiarsko79.45.31.910.1
CYCyprus72.36.82.114.7
CZČesko752.8110.4
DENemecko76.73.30.99.1
DKDánsko76.14.918.9
EEEstónsko74.661.413.4
ELGrécko60.113.211.916
ESŠpanielsko63.614.77.313.2
EUEU2869.26.42.510.1
FIFínsko73.671.78.4
FRFrancúzsko67.982.111.8
HRChorvátsko64.66.32.214.8
HUMaďarsko73.63.91.511.1
IEÍrsko72.25.91.58.6
ISÍSLAND82.54.21.46.8
ITTaliansko59.19.15.822.4
LTLIETUVA73.272.612
LULUXEMBOURG70.35.62.612.9
LVLotyšsko717.51.611
MEЦРНА ГОРА46.221.517.324.9
MKSeverné Macedónsko54.416.311.526.8
MTMalta75.13.61.69.7
NLHolandsko81.63.70.95.4
NONORGE77.34.30.98.7
PLPoľsko713.1113.3
PTPortugalsko716.33.68.6
RORumunsko62.35.31.720.6
RSSrbsko6410.85.919.5
SEŠvédsko76.98.42.15.7
SISlovinsko73.44.51.57.9
SKSLOVENSKO70.36.84.113.2
TRTurecko47.7135.231.5
UKSpojené kráľovstvo74.25

Citovať ako: Michal Páleník: Ukazovatele za EÚ - Ukazovatele trhu práce v EÚ, Inštitút zamestnanosti, dostupné na https://www.iz.sk/sk/projekty/ukazovatele-za-EU/ukazovale-trhu-prace-v-EU

logo projektuTento článok je súčasťou projektu Politiky zamestnanosti realizovaného Inštitútom zamestnanosti. Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu v rámci OP EVS.


https://www.iz.sk/sk/projekty/ukazovatele-za-EU/ukazovale-trhu-prace-v-EU