Inštitút zamestnanosti - https://www.iz.sk - logoqr kod na stranku

Ukazovatele trhu práce v EÚ

codemiera zamestnanostimiera nezamestnanostidlhodobá nezamestnanosťnezamestnaní mladí, ktorí sa nevzdelávajú
ATRakúsko72.34.717.5
BEBelgicko65.15.128.4
BGBulharsko68.14.61.914.8
CHŠvajčiarsko80.44.61.56.5
CYCyprus707.41.912.2
CZČesko74.820.66.1
DENemecko773.10.95.7
DKDANMARK74.75.31.17.5
EEEstónsko755.11.37.5
ELGrécko55.916.414.111.7
ESŠpanielsko62.614.56.212.7
EU28EU2869.26.42.510.1
FIFínsko727.318.7
FRFrancúzsko65.78.2310.7
HRChorvátsko61.47.12.311.7
HUMaďarsko69.73.80.910.9
IEIRELAND69.84.71.29.8
ISÍSLAND82.93.31.96.4
ITTaliansko58.49.65.618.5
LTLIETUVA737.42.39.6
LULUXEMBOURG66.76.31.75.6
LVLotyšsko71.97.72.27.8
MEЦРНА ГОРА54.816.113.319.3
MKSeverné Macedónsko55.616.411.618.7
MTMalta74.63.41.67.7
NLHolandsko78.43.30.93.9
NONORGE75.23.70.74.9
PLPoľsko68.43.20.78.3
PTPortugalsko69.86.92.87.9
RORumunsko65.44.41.115
RSSrbsko60.710.25.314.5
SEŠvédsko75.47.81.25.9
SISlovinsko71.54.62.57.7
SKSLOVENSKO6863.411
TRTurecko47.613.95.227.3
UKSpojené kráľovstvo75.63.90.710.3

logo projektuTento článok je súčasťou projektu Politiky zamestnanosti realizovaného Inštitútom zamestnanosti. Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu v rámci OP EVS.


https://www.iz.sk/sk/projekty/ukazovatele-za-EU/ukazovale-trhu-prace-v-EU
ikona Politiky zamestnanosti

Projekt Politiky zamestnanosti

Inštitút zamestnanosti realizuje projekt Politiky zamestnanosti.. . .