Inštitút zamestnanosti - https://www.iz.sk - logoqr kod na stranku

Ukazovatele trhu práce v EÚ

codemiera zamestnanostimiera nezamestnanostidlhodobá nezamestnanosťnezamestnaní mladí, ktorí sa nevzdelávajú
ATRakúsko73.84.217.3
BEBelgicko65.35.229
BGBulharsko704.12.112.8
CHŠvajčiarsko8141.76.2
CYCyprus716.52.213.2
CZČesko75.32.10.65.5
DENemecko773.10.95.7
DKDANMARK75.45.10.88.4
EEEstónsko76.14.21.36.4
ELGrécko56.516.915.213
ESŠpanielsko63.713.96.511.8
EU28EU2868.57310.5
FIFínsko72.76.217.6
FRFrancúzsko65.98.43.210.6
HRChorvátsko62.27.31.612
HUMaďarsko70.33.41.211.2
IEIRELAND70.24.6110.3
ISÍSLAND82.93.31.94.7
ITTaliansko59.210.15.817.2
LTLIETUVA73.26.61.77.8
LULUXEMBOURG67.95.81.76.3
LVLotyšsko72.76.21.89.3
MEЦРНА ГОРА57.815.612.216.2
MKSeverné Macedónsko55.716.813.418.6
MTMalta73.73.42.48
NLHolandsko78.43.30.94.2
NONORGE75.33.90.64.4
PLPoľsko68.52.90.58.3
PTPortugalsko70.66.93.18
RORumunsko6641.115.2
RSSrbsko61.5105.816.4
SEŠvédsko76.76.50.85.3
SISlovinsko71.641.88.1
SKSLOVENSKO68.55.73.210.4
TRTurecko50.213.55.526
UKSpojené kráľovstvo75.63.70.710.6

https://www.iz.sk/sk/projekty/ukazovatele-za-EU/ukazovale-trhu-prace-v-EU