Inštitút zamestnanosti - https://www.iz.sk - logoqr kod na stranku

Ukazovatele trhu práce v EÚ

codemiera zamestnanostimiera nezamestnanostidlhodobá nezamestnanosťnezamestnaní mladí, ktorí sa nevzdelávajú
ATRakúsko72.85.51.4
BEBelgicko64.55.82.4
BGBulharsko68.85.32.5
CHŠvajčiarsko80.55.11.8
CYCyprus69.98.22.4
CZČesko74.33.10.8
DENemecko773.10.9
DKDANMARK74.75.91.4
EEEstónsko74.27.61.4
ELGrécko56.416.413.6
ESŠpanielsko61.316.37.1
EUEU2869.26.42.610.1
FIFínsko71.87.61.3
FRFrancúzsko65.68.33.2
HRChorvátsko61.59.22
HUMaďarsko70.24.21.4
IEIRELAND67.85.91.2
ISÍSLAND767.71.9
ITTaliansko58.49.75.7
LTLIETUVA71.49.42.6
LULUXEMBOURG68.56.62
LVLotyšsko71.58.21.9
MEЦРНА ГОРА46.221.517.3
MKSeverné Macedónsko54.416.311.5
MTMalta73.84.41.6
NLHolandsko77.941.1
NONORGE74.44.70.7
PLPoľsko69.43.20.7
PTPortugalsko69.57.52.7
RORumunsko65.85.41.3
RSSrbsko62.110.55.1
SEŠvédsko75.38.11.1
SISlovinsko71.15.12.5
SKSLOVENSKO67.873.4
TRTurecko47.7135.2
UKSpojené kráľovstvo74.250.8

logo projektuTento článok je súčasťou projektu Politiky zamestnanosti realizovaného Inštitútom zamestnanosti. Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu v rámci OP EVS.


https://www.iz.sk/sk/projekty/ukazovatele-za-EU/ukazovale-trhu-prace-v-EU
ikona Politiky zamestnanosti

Projekt Politiky zamestnanosti

Inštitút zamestnanosti realizuje projekt Politiky zamestnanosti.. . .