Inštitút zamestnanosti - https://www.iz.sk - logoqr kod na stranku

Ukazovatele trhu práce v EÚ

codemiera zamestnanostimiera nezamestnanostidlhodobá nezamestnanosťnezamestnaní mladí ktorí sa nezvdelávajú
ATRakúsko73.44.51.16.9
BEBelgicko65.65.42.28.4
BGBulharsko70.74.22.213.5
CYCyprus71.26.62.414.3
CZČesko751.90.75.7
DENemecko76.53.115.6
DKDANMARK754.80.97
EEEstónsko74.85.31.37.4
ELGrécko57.11715.311.9
ESŠpanielsko63.514.16.512.3
EU28EU2868.67310.5
FIFínsko73.77.818.8
FRFrancúzsko65.78.23.310.6
HRChorvátsko61.86.22.211.1
HUMaďarsko703.41.111.4
CHŠvajčiarsko80.64.31.96.2
IEIRELAND69.15.51.310.4
ISÍSLAND84.13.11.94.9
ITTaliansko59.4106.118.1
LTLIETUVA736.32.18.6
LULUXEMBOURG68.35.31.75.3
LVLotyšsko726.62.38.6
MEЦРНА ГОРА56.914.712.516.4
MKSeverné Macedónsko54.417.612.618.7
MTMalta73.13.42.49.3
NLHolandsko78.13.314.2
NONORGE75.23.50.64.4
PLPoľsko68.23.30.78.5
PTPortugalsko70.46.538.5
RORumunsko66.43.91.314.7
RSSrbsko60.910.86.315
SEŠvédsko77.67.10.97.8
SISlovinsko72.54.32.26.1
SKSLOVENSKO68.15.83.110.4
TRTurecko50.713.14.926.4
UKSpojené kráľovstvo753.80.810.6

https://www.iz.sk/sk/projekty/ukazovatele-za-EU/ukazovale-trhu-prace-v-EU