Inštitút zamestnanosti - https://www.iz.sk - logoqr kod na stranku

Ukazovatele trhu práce v EÚ

codemiera zamestnanostimiera nezamestnanostidlhodobá nezamestnanosťnezamestnaní mladí, ktorí sa nevzdelávajú
ATRakúsko70.582.2
BEBelgicko63.66.72.8
BGBulharsko66.96.42.8
CHŠvajčiarsko80.55.11.8
CYCyprus70.18.62.7
CZČesko73.63.40.9
DENemecko75.63.70.9
DKDANMARK73.56.51.2
EEEstónsko73.47.31.4
ELGrécko52.717.313.2
ESŠpanielsko62.415.47.8
EUEU2869.26.410.1
FIFínsko70.48.61.6
FRFrancúzsko67.27.72.4
HRChorvátsko61.4102.8
HUMaďarsko71.84.51.1
IEIRELAND65.67.21.2
ISÍSLAND767.71.9
ITTaliansko5610.96
LTLIETUVA71.47.72.4
LULUXEMBOURG68.35.61.9
LVLotyšsko69.58.21.9
MEЦРНА ГОРА46.221.517.3
MKSeverné Macedónsko54.416.311.5
MTMalta73.941.6
NLHolandsko79.25.31.2
NONORGE76.45.21
PLPoľsko69.24.10.9
PTPortugalsko68.47.32.5
RORumunsko60.86.11.9
RSSrbsko59.513.25.1
SEŠvédsko73.2101.8
SISlovinsko68.15.72.2
SKSLOVENSKO68.873.6
TRTurecko47.7135.2
UKSpojené kráľovstvo74.25

logo projektuTento článok je súčasťou projektu Politiky zamestnanosti realizovaného Inštitútom zamestnanosti. Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu v rámci OP EVS.


https://www.iz.sk/sk/projekty/ukazovatele-za-EU/ukazovale-trhu-prace-v-EU
ikona Politiky zamestnanosti

Projekt Politiky zamestnanosti

Inštitút zamestnanosti realizuje projekt Politiky zamestnanosti.. . .