Inštitút zamestnanosti - https://www.iz.sk - logoqr kod na stranku

Ukazovatele trhu práce v EÚ

codemiera zamestnanostimiera nezamestnanostidlhodobá nezamestnanosťnezamestnaní mladí, ktorí sa nevzdelávajú
ATRakúsko715.71.110.2
BEBelgicko64.24.91.910.5
BGBulharsko67.461.715.2
CHŠvajčiarsko79.14.71.57.6
CYCyprus69.971.714.9
CZČesko74.12.40.66.4
DENemecko773.10.96
DKDANMARK73.95.318.4
EEEstónsko72.17.51.37.7
ELGrécko55.816.813.513.3
ESŠpanielsko60.816.4614.5
EU28EU2869.26.42.510.1
FIFínsko71.79.119.5
FRFrancúzsko64.66.82.112.9
HRChorvátsko62.26.51.712.9
HUMaďarsko68.74.70.912.1
IEIRELAND65.75.2113.2
ISÍSLAND79.86.81.96.5
ITTaliansko57.57.93.920.7
LTLIETUVA71.48.92.411
LULUXEMBOURG66.97.92.48.2
LVLotyšsko71.68.91.77.5
MEЦРНА ГОРА51.215.712.721.9
MKSeverné Macedónsko54.516.912.619.3
MTMalta734.51.69.6
NLHolandsko77.33.80.84.8
NONORGE74.65.10.74.8
PLPoľsko67.93.20.68.9
PTPortugalsko68.88.12.49.7
RORumunsko65.25.5114.4
RSSrbsko60.27.74.115.3
SEŠvédsko768.91.36.9
SISlovinsko705.22.58.7
SKSLOVENSKO66.86.73.311.3
TRTurecko45.913.14.331.5
UKSpojené kráľovstvo75.33.80.510.7

logo projektuTento článok je súčasťou projektu Politiky zamestnanosti realizovaného Inštitútom zamestnanosti. Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu v rámci OP EVS.


https://www.iz.sk/sk/projekty/ukazovatele-za-EU/ukazovale-trhu-prace-v-EU
ikona Politiky zamestnanosti

Projekt Politiky zamestnanosti

Inštitút zamestnanosti realizuje projekt Politiky zamestnanosti.. . .

So stránkou chcem

QR kód na webstránku http://www.iz.sk/sk/projekty/ukazovatele-za-EU/ukazovale-trhu-prace-v-EU krátka url: http://iz.sk/S17

Aktuálne štatistiky

Október 2020: počet UoZ na úradoch práce: 222242, z toho 74476 dlhodobo, miera 8.1% (2.7% dlhodobá nezamestnosť)

Najvyššia nezamestnanosť: Rimavská Sobota 21.4% (12.1%), Revúca 21.3% (11.2%), Kežmarok 18.9% (9.4%), Rožňava 17.4% (9.0%), Sabinov 16.7% (8.1%)

Najnižšia nezam.: Bratislava V 3.8%, Bratislava I 4.1%, Hlohovec 4.2%, Ilava 4.5%, Trenčín 4.5%

Mobilné aplikácie

Pre Android.

stiahni pre android

logo evs