Inštitút zamestnanosti - https://www.iz.sk - logoqr kod na stranku

Ukazovatele trhu práce v EÚ

codemiera zamestnanostimiera nezamestnanostidlhodobá nezamestnanosťnezamestnaní mladí ktorí sa nezvdelávajú
ATRakúsko74.24.517.3
BEBelgicko65.85.429
BGBulharsko71.43.72.112.8
CYCyprus70.86.92.213.2
CZČesko75.22.20.65.5
DENemecko773.20.95.7
DKDANMARK75.55.10.88.4
EEEstónsko76.241.36.4
ELGrécko57.416.515.213
ESŠpanielsko63.5146.511.8
EU28EU2868.57310.5
FIFínsko746.217.6
FRFrancúzsko65.58.43.210.6
HRChorvátsko635.81.612
HUMaďarsko70.33.51.211.2
CHŠvajčiarsko80.44.71.76.2
IEIRELAND69.65.4110.3
ISÍSLAND83.83.61.94.7
ITTaliansko59.49.35.817.2
LTLIETUVA73.26.31.77.8
LULUXEMBOURG67.95.91.76.3
LVLotyšsko73.16.21.89.3
MEЦРНА ГОРА57.815.612.216.2
MKSeverné Macedónsko54.817.313.418.6
MTMalta73.73.42.48
NLHolandsko78.43.20.94.2
NONORGE76.23.90.64.4
PLPoľsko68.93.20.58.3
PTPortugalsko716.43.18
RORumunsko66.741.115.2
RSSrbsko61.5105.816.4
SEŠvédsko78.16.70.85.3
SISlovinsko72.14.81.88.1
SKSLOVENSKO68.55.93.210.4
TRTurecko5114.35.526
UKSpojené kráľovstvo75.140.710.6

https://www.iz.sk/sk/projekty/ukazovatele-za-EU/ukazovale-trhu-prace-v-EU