qr kod na stranku

Ukazovatele trhu práce v EÚ

porovnanie Ukazovatele trhu práce v EÚ in nuts 0
codemiera zamestnanosti, 2022miera nezamestnanosti, 2022dlhodobá nezamestnanosť, 2022nezamestnaní mladí, ktorí sa nevzdelávajú, 2022
ATRakúsko74,14,31,18,6
BEBelgicko665,72,39,5
BGBulharsko69,84,72,515
CHŠvajčiarsko79,34,21,86,7
CYCyprus72,77314,5
CZČeská republika75,22,40,911,5
DENemecko77,330,98
DKDánsko7740,57
EEEstónsko766,11,310
ELGrécko61,112,510,715,4
ESŠpanielsko64,812,66,411,8
EUEU2869,26,42,610,1
FIFínsko75,47,31,39,3
FRFrancúzsko68,27,21,912
HRChorvátsko64,97,42,812,8
HUMaďarsko74,33,21,110,4
IEÍrsko73,54,618,4
ISIsland84,14,61,43,5
ITTaliansko60,58,15,420,2
LTLitva74,45,51,910,1
LULuxemburg70,34,51,86,1
LVLotyšsko71,56,91,511,1
MEČierna hora46,221,517,324,9
MKMacedónsko54,416,311,526,8
MTMalta77,531,67,1
NLHolandsko81,83,30,75
NONórsko78,23,40,55,9
PLPoľsko71,42,7111
PTPortugalsko71,65,93,18,5
RORumunsko63,55,31,820,6
RSSrbsko65,49,25,415,1
SEŠvédsko77,68,62,25,3
SISlovinsko73,14,22,19
SKSlovenská republika71,46,23,812,1
TRTurecko47,7135,231,5
UKSpojené kráľovstvo74,25

Citovať ako: Michal Páleník: Ukazovatele za EÚ - Ukazovatele trhu práce v EÚ, Inštitút zamestnanosti, dostupné na https://www.iz.sk/sk/projekty/ukazovatele-za-EU/ukazovale-trhu-prace-v-EU

logo projektuTento článok je súčasťou projektu Politiky zamestnanosti realizovaného Inštitútom zamestnanosti. Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu v rámci OP EVS.


https://www.iz.sk/sk/projekty/ukazovatele-za-EU/ukazovale-trhu-prace-v-EU