qr kod na stranku

Ukazovatele trhu práce v EÚ

porovnanie Ukazovatele trhu práce v EÚ in nuts 0
codemiera zamestnanosti, 2021miera nezamestnanosti, 2021dlhodobá nezamestnanosť, 2021nezamestnaní mladí, ktorí sa nevzdelávajú, 2021
ATRakúsko73,55,11,58,8
BEBelgicko66,25,829,9
BGBulharsko68,54,62,217,8
CHŠvajčiarsko80,44,61,76,2
CYCyprus72,36,42,314,7
CZČeská republika75,32,30,910,3
DENemecko76,93,20,88,8
DKDánsko774,41,16,8
EEEstónsko76,35,81,310,1
ELGrécko59,213,411,815
ESŠpanielsko63,613,76,812,6
EUEU2869,26,42,610,1
FIFínsko73,16,41,49,5
FRFrancúzsko67,57,62,211,9
HRChorvátsko64,16,32,114,3
HUMaďarsko74,13,71,411,1
IEÍrsko7351,58,4
ISIsland81,14,61,46,9
ITTaliansko59,59,25,922,7
LTLitva73,27,22,511,4
LULuxemburg69,44,31,89,9
LVLotyšsko70,57,51,49,6
MEČierna hora46,221,517,324,9
MKMacedónsko54,416,311,526,8
MTMalta76,731,69,4
NLHolandsko813,70,94,4
NONórsko77,13,516
PLPoľsko712,9113,7
PTPortugalsko71,56,13,17,8
RORumunsko62,15,91,920,1
RSSrbsko63,810,2517,4
SEŠvédsko75,77,625,9
SISlovinsko72,44,51,87
SKSlovenská republika70,86,64,413,2
TRTurecko47,7135,231,5
UKSpojené kráľovstvo74,25

Citovať ako: Michal Páleník: Ukazovatele za EÚ - Ukazovatele trhu práce v EÚ, Inštitút zamestnanosti, dostupné na https://www.iz.sk/sk/projekty/ukazovatele-za-EU/ukazovale-trhu-prace-v-EU

logo projektuTento článok je súčasťou projektu Politiky zamestnanosti realizovaného Inštitútom zamestnanosti. Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu v rámci OP EVS.


https://www.iz.sk/sk/projekty/ukazovatele-za-EU/ukazovale-trhu-prace-v-EU